Wycieczka do Paryża
22 maja 2023

Paryż, miasto miłości, świateł, luksusu i mody, to miejsce, które zachwyca oczy turystów z całego świata. 15 maja uczniowie wraz z opiekunami rozpoczęli pięciodniową, niespotykaną i niezapomnianą przygodę. Począwszy od Disneylandu, cmentarza Père-Lachaise i grobu Fryderyka Chopina przez Wieżę Eiffla, rejs statkiem po Sekwanie i Wersal, Luwr, Bazylikę Sacré-Coeur, Ogród Luxemburski, Pantheon, Sorbonę i Katedrę Notre Dame, po urocze kawiarnie i piękną architekturę. Na zakończenie wyjazdu raczyliśmy się magicznymi zapachami w Muzeum Perfum Fragonard. Paryż ma niepowtarzalny urok, który nigdy nie przestaje inspirować. Kilometry w nogach, pozytywne emocje oraz mile spędzony razem czas pozostaną na całe życie.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 22 maja 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content