Wycieczka do Komendy Miejskiej Policji w Płocku
30 listopada 2015

W piątek 27 listopada 2015 r. uczniowie z klas o profilu mundurowym (IA, IB, IIA) w ramach zajęć edukacyjnych wyjechali do Płocka aby zwiedzić i poznać funkcjonowanie Komendy Miejskiej Policji. Młodzież naszej szkoły miała okazję zobaczyć nowocześnie wyposażoną strzelnicę, salę gimnastyczną i siłownię, poznać niektóre techniki kryminalistyczne oraz zasady pracy w dyżurce policyjnej.
Poza tym, policjanci opowiedzieli o zasadach rekrutacji do policji, poinformowali uczniów o najważniejszych przepisach prawa, pokazali funkcjonowanie sprzętu niezbędnego w pracy policjanta. Bardzo dziękujemy pracownikom Komendy Miejskiej Policji za bardzo miłe przyjęcie naszej młodzieży oraz ciekawe przekazanie ważnych informacji.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 30 listopada 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content