Wycieczka do fabryki New Holland
12 grudnia 2019

Dnia 11 grudnia młodzież naszej szkoły miała okazję zwiedzić halę produkcyjną globalnego koncernu CNH w Płocku. New Holland jako jedyna marka w branży posiada fabrykę kombajnów zlokalizowaną w Polsce, a maszyny, które wyjeżdżają z fabryki w Płocku, to sprzęt tworzony w Polsce przy wykorzystaniu myśli technicznej rodzimych specjalistów. Dzięki tej wizycie uczniowie technikum rolniczego mogli poznać tajemnice produkcji maszyn New Holland „od podszewki” oraz ciekawostki związane z marką. Uczniowie technikum logistycznego natomiast mieli szansę prześledzenia całego procesu produkcji maszyn, od działu konstrukcyjnego, przez montaż, aż po szczegółową kontrolę jakości. Po części edukacyjnej dnia, uczniowie miło spędzili czas integracyjny przy kręglach i wspólnym obiedzie.

 

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 12 grudnia 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content