Wycieczka do British Council
2 marca 2020

Kontakt z żywym angielskim i kulturą brytyjską jest możliwy również w Polsce. 25. lutego uczestnicy zajęć językowych z projektu „Eksperyment Kluczem do Wiedzy i Sukcesu” odwiedzili British Council w Warszawie aby wziąć udział w warsztatach Brit Up! Zajęcia przeprowadzone zostały w języku angielskim. Składały się one z następujących części:

  • sesji komputerowej testu Aptis for Teens zakończonej uzyskaniem przez uczniów indywidualnych raportów z umiejętności językowych, Jego zadaniem była szybka i precyzyjna ocena kluczowych na danym etapie nauki umiejętności posługiwania się językiem angielskim.
  • warsztatu kulturowego na temat This is London! Czyli nowoczesność, współczesna moda i architektura, a także trening kreatywności, wyobraźni przestrzennej i umiejętności pracy w grupie

Dzięki wizycie w warszawskim British Council nasi uczniowie mieli okazję do całodziennego aktywnego kontaktu z żywym językiem angielskim oraz przełamania blokady w jego  używaniu.  Opuściliśmy warszawskie British Council pełni satysfakcji z uzyskanych wyników oraz pożytecznie spędzonego czasu.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 2 marca 2020.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content