Wręczenie certfikatów dla klasy mundurowej za patrole obywatelskie
18 czerwca 2014

Dnia 16 czerwca 2014 roku w murach Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbyła się uroczystość wręczenia pierwszej w powiecie płockim klasie mundurowo – administracyjnej certyfikatów uczestnictwa w akcji w walce z przestępczością w okresie przedświątecznym w gminie Bodzanów i Wyszogród.

W akademii uczestniczyli przedstawiciele policji:  nadkom. Robert Koper – naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Płocku,  st. asp. Krzysztof Piasek – rzecznik Policji w Płocku, asp. sztab. Zbigniew Adamkiewicz – kierownik Posterunku Policji w Wyszogrodzie,  st. asp. Wojciech Koper – kierownik Posterunku Policji w Bodzanowie.

Uczniowie przedstawili prezentację multimedialną, w której poinformowali zebranych o swojej działalności w roku szkolnym 2013/2014. Zaprezentowali między innymi relacje z wyjazdów, w których uczestniczyli w tym czasie. Opowiedzieli między innymi o swojej wizycie w OSP w Wyszogrodzie, w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku, na lotnisku w Modlinie w jednostce Straży Granicznej oraz w dniu otwartym Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Przedstawili również relacje z zajęć praktycznych ze strzelania na strzelnicy sportowej w Płocku.

Punktem kulminacyjnym uroczystości były oficjalne podziękowania dla młodzieży za udział w akcji mającej na celu poprawę bezpieczeństwa w gminie Wyszogród i Bodzanów  w okresie przedświątecznym  i wręczenie certyfikatów.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 18 czerwca 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content