Wolontariat biegu Arena Challenge
4 grudnia 2017

Wolontariat biegu Arena Challenge W dniu 3 grudnia br. odbyła się pierwsza edycja Arena Challenge, biegu z przeszkodami po hali Orlen Arena, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji Płock Sp. z o.o. Uczniowie klasy II A naszej szkoły zostali włączeni w organizację w/w przedsięwzięcia. Sobota była pierwszym dniem przygotowań. Na zaproszenie p Tomasza Ziemlewskiego po dotarciu na miejsce, uczniowie mieli możliwość oglądać zmagania piłkarzy ręcznych Orlenu Wisła II Płock i AZS Warszawa I liga grupy A. Po meczu i przeprowadzonej odprawi przez p Sebastiana Dymka i p Marcina Radomskiego kadeci klas mundurowych pod opieką p Piotra Irzyka i p Tomasza Zagroby pomagali w wyznaczaniu trasy biegu, ustawianiu przeszkód, stacji cross fit, podium i reklam. W dniu zawodów pełnili wolontariat w biurze zawodów, oceniali poprawność wykonywanych ćwiczeń, pełnili ochronę trasy i służyli pomocą zarówno zawodnikom jak i kibicom. Trójka z nich tj.: Anna Kujawa, Dominik Janicki i Radosław Ziemkiewicz wraz z nauczycielami wychowania fizycznego p Tomaszem Rogozińskim i p Piotrem Irzykiem mieli możliwość uczestniczenia w zmaganiach na trasie biegu. Najszybszym okazał się p Tomasz Rogoziński, który całą trasę pokonał w czasie 00:05:06 netto, klasując się na miejscu 4. Ogromnym zaskoczeniem okazał się start Anny Kujawy, która w klasyfikacji kobiet zajęła 5 miejsce z czasem 00:06:24.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 4 grudnia 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content