Włoskie smaki w naszej szkole
26 maja 2016

W dniu dzisiejszym w naszym Zespole, gościliśmy uczniów z pobliskiej Szkoły Podstawowej im. K.K. Baczyńskiego. Inicjatorką wizyty była Zosia Zielińska, Przewodnicząca tamtejszego Samorządu Uczniowskiego, która wyszła z pomysłem zorganizowania „Dnia Pizzy” dla swoich kolegów. Postanowiliśmy jej w tym pomóc, dlatego włączyliśmy się w obchody tego dnia, wykorzystując do tego naszą bardzo dobrze wyposażoną pracownię gastronomiczną.

Nasi młodsi koledzy dowiedzieli się, jak zrobić ciasto na pizzę i jakich dodatków użyć by smakowała tak samo, jak w słonecznej Italii. Spotkanie zakończyło się oczywiście degustacją, a szkolne plotki głoszą, że bardzo się wszystkim podobało i jeszcze bardziej smakowało.
Szczególne podziękowania należą się uczniom klasy IIg oraz ich opiekunom Paniom Agnieszce Lenczewskiej i Katarzynie Kroczewskiej.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 26 maja 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content