Wizyta w Sejmie RP i w SGH na Salonie Maturzystów ☺?
13 września 2022

9 września br. uczniowie klas 4ŻG(g), 4ŻG(p)oraz klasy 3ŻGp uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Celem wyprawy był Sejm Rzeczypospolitej Polskiej oraz spotkanie z Wicemarszałkiem Sejmu- panem Piotrem Zgorzelskim. Po otrzymaniu przepustek i minięciu bramek grupa została powitana przez przewodnika, który oprowadził po budynku Sejmu. Do obejrzenia była makieta budynków sejmowych, historia parlamentu, sala obrad i słynne schody. Następnym punktem i chyba najważniejszym było spotkanie z panem Piotrem Zgorzelskim, Wicemarszałkiem Sejmu, który po krótkiej lekcji historii zaprosił wszystkich uczestników do swojego gabinetu. Kilku szczęśliwców mogło zasiąść na fotelu samego Wicemarszałka.
Po zjedzonym obiedzie w restauracji sejmowej uczniowie udali się do ośrodka akademickiego przy SGH na słynny już Salon Maturzystów. Maturzyści mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą uczelni.
To był wyjątkowy wyjazd. Teraz pozostają wspomnienia, zdjęcia i obiecana wizyta pana Piotra Zgorzelskiego w progach naszej szkoły.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 13 września 2022.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content