Wiktoria Bielecka i Szymon Bartosiak stypendystami Premiera
3 grudnia 2018

W dniu 20 listopada 2018 r. w sali barokowej Opactwa Pobenedyktyńskiego Muzeum Diecezjalnego w Płocku odbyło się uroczyste wręczenie, przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty Dorotę Skrzypek, dyplomów 41 Stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019 ze szkół ponadgimnazjalnych. W gronie tym znaleźli się nasi uczniowie: Wiktoria Bielecka (średnia ocen: 5,25) z Liceum Ogólnokształcącego oraz Szymon Bartosiak (średnia: 5,15) z Technikum. Stypendyści otrzymali również pamiątkowe pióra z wygrawerowanym imieniem i nazwiskiem, które ufundował PKN Orlen S.A. Serdecznie gratulujemy uczniom oraz ich rodzicom!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 3 grudnia 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content