Wielkie zwycięstwo w Sierpcu!!!
17 października 2023

Dnia 16 października 2023 roku na terenie Osiedla Zatorze w Sierpcu odbyły się XXVI Międzypowiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowały dwa sześcioosobowe zespoły. Bieg przełajowy odbywał się na dystansie 6 x 1000m. Warunki pogodowe były dość trudne z powodu silnie wiejącego wiatru i niskiej temperatury. Rywalizacja była bardzo zacięta, a wszyscy zawodnicy walczyli o każdą sekundę i przebiegnięty metr.
Drużyna dziewcząt była w biegu bezkonkurencyjna i zajęła 1 miejsce tym samym awansowała do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 19 października 2023 roku w Komornicy. Także nasi chłopcy dostarczyli nam dużo emocji i ostatecznie uplasowali się na 3 miejscu.
Skład zwycięskich drużyn w kolejności startów:
Dziewczęta:
1. Zuzanna Kowalska 1GF
2. Nikola Polanowska 2A
3. Amelia Kołodziejska 1C
4. Wiktoria Trąbińska 2A
5. Natalia Borkowska 1GF
6. Anna Boszko 1A.
Chłopcy:
1. Łukasz Mokos 4A
2. Paweł Grzelak 2B
3. Oskar Tomczak 4B
4. Maksymilian Chojnacki 3A
5. Kacper Szostak 3ŻPR
6. Krzysztof Bogiel 4A.
Wszystkim serdecznie gratulujemy, dziękujemy za ogromne zaangażowanie, a drużynie dziewcząt życzymy udanego startu na zawodach wojewódzkich.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 17 października 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content