Weekendowe wycieczki po Chorwacji 🌴☀️🐠
7 lipca 2024

Zgodnie z harmonogramem pobytu w weekend odbyły się wycieczki krajo- i kulturoznawcze po Chorwacji  Były to dni pełne wrażeń❗️
 Omiś i Makarska
W sobotę, 6 lipca grupa praktykantów wraz z opiekunami wyruszyła autokarem 🚌 do malowniczego miasteczka Omiś. Na miejscu wsiedliśmy na łódź 🚤 aby odbyć rejs po rzece Cetina. Widoki były zachwycające, a piękno Chorwacji z perspektywy rzeki pozostawiło niezapomniane wrażenia.
Po zakończeniu rejsu udaliśmy się do Makarskiej, popularnego turystycznego kurortu wypoczynkowego. Zwiedziliśmy tamtejsze atrakcje i spróbowaliśmy regionalnych potraw  co pozwoliło nam lepiej poznać lokalną kulturę i tradycje kulinarne.
Szybenik i Park Narodowy KRKA
W niedzielę, 7 lipca wszyscy uczniowie wraz z opiekunami udali się do Szybenika. Spacerowaliśmy po urokliwych uliczkach miasta, ciesząc się atmosferą i degustując pyszne lody  Nie zabrakło również okazji do zrobienia grupowych zdjęć, które będą wspaniałą pamiątką z tej wycieczki.
Po zwiedzeniu Szybenika wyruszyliśmy do Parku Narodowego KRKA  To miejsce oczarowało nas swoimi pięknymi wodospadami i krystalicznie czystą wodą  Spacer po parku był prawdziwą ucztą dla zmysłów i pozwolił nam na chwilę odprężenia w otoczeniu natury.
Z uśmiechami na twarzach wróciliśmy do hotelu, aby odpocząć i zjeść obiadokolację. Te dwa dni pełne wrażeń i nowych doświadczeń na pewno długo pozostaną w naszej pamięci!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 7 lipca 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content