WARSAW FOOD EXPO
6 czerwca 2017

W dniu 01.06.2017r. uczniowie klasy III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych wraz z opiekunami uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Żywności. Młodzież obejrzała prezentowane oferty produktowe przedsiębiorców krajowych i zagranicznych. Najsmaczniejszą atrakcją wyjazdu był udział w degustacjach żywności i napojów z całej Polski i Europy. Uczniowie mogli zasmakować m.in. w polskiej żywności tradycyjnej i lokalnej, przygotowanej przez Koła Gospodyń Wiejskich, gęsinie, daniach z produktów ekologicznych, potrawach ze ślimaków, wędlinach, produktach z ziaren polskich zbóż, a także w aromatycznej kawie. Po zakończonej degustacji wszyscy uczestnicy wyjazdu wzięli udział w wielkim grillowaniu.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 6 czerwca 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content