WAKACYJNY OBÓZ NAUKOWY
21 lipca 2020

Wakacje w naszej szkole zaczęły się bardzo intensywnie… zwłaszcza dla grupy uczniów, uczestniczących w projekcie „Eksperyment kluczem do wiedzy i sukcesu”. Dziesięcioro naszych wychowanków miało bowiem przyjemność uczestniczyć w obozie edukacyjnym zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” z Tarnowa w dniach 6-10 lipca.
W czasie pobytu uczniowie mieli okazję zwiedzić Tarnów podczas cyfrowej gry terenowej oraz poznać historię i najciekawsze zakątki miasta. W trakcie warsztatów w Centrum Edukacji i Kreacji Cyfrowej Fabryka Przyszłości uczyli się korzystać z różnych narzędzi i aplikacji cyfrowych oraz z Internetu.
Oprócz nauki połączonej z zabawą były też atrakcje, które umilały pobyt w Tarnowie. Uczniowie Zespołu Szkół odwiedzili lokalny park wodny, mogli także spróbować swoich sił i zmierzyć poziom odwagi na ściance wspinaczkowej, wszyscy zmienili się w profesjonalnych modeli podczas warsztatów fotograficznych z panem Przemysławem Sroką, a ostatniego dnia gościli z wizytą w Aeroklubie Mieleckim i mogli tam zbudować swoje pierwsze rakiety.
Dziękujemy panom: Artur KrawczykMarcin Mechla, Konradowi Mleczko i Grzegorzowi Foltakowi za organizację pobytu, opiekę i wspólnie spędzony czas…
Mamy nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie…

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 21 lipca 2020.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content