Wakacji nadszedł czas
21 czerwca 2019

W dniu 19 czerwca 2018 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Na początku uroczystości Dyrektor Joanna Misiakowska przywitała zaproszonych gości, nauczycieli i pracowników szkoły oraz wszystkich uczniów. Następnie wraz z wychowawcami wręczyła upominki, dyplomy i świadectwa najbardziej zasłużonym uczniom. Szczególne słowa uznania skierowała do rodziców naszych wychowanków i dziękując za okazane wsparcie oraz zaangażowanie we współpracę ze szkołą, wręczyła listy gratulacyjne. Podziękowania złożono również na ręce Pani Elżbiety Jachimiak dla radnych powiatowych oraz Zarządu Powiatu z Panem Mariuszem Bieńkiem na czele, którzy ufundowali stypendia pn. „Stypendium Twoją szansą” dla naszych wyróżniających się wychowanków. Tym razem otrzymało je aż 224 uczniów, dwoje najzdolniejszych natomiast otrzymało osobiste podziękowania i upominki za ich ogromne zaangażowanie i trudy całorocznej pracy w szkole. W Liceum Ogólnokształcącym najlepszą uczennicą okazała się Agnieszka Popławska (średnia ocen 5,22), w Technikum zaś najwyższe wyniki osiągnęła Dominika Siekiera (średnia ocen 5,33). Nagrody w imieniu pana Starosty wręczyła pani Elżbieta Anna Jachimiak – Radna Powiatu Płockiego. Wśród najzdolniejszych należy również wymienić uczniów Liceum Ogólnokształcącego: Julię Rybicką (śr. 5,13), Aleksandrę Brudzyńską (śr. 5,00), Weronikę Skopczyńską (śr. 5,00), Andżelikę Kamińską (śr. 4,88) i Bartosza Smółkę (śr. 4,7) oraz uczniów Techników: Szymona Bartosiaka (śr. 5,19), Patrycję Maciągę (śr. 4,94), Mateusza Regulskiego (śr. 4,93), Kubę Krzemińskiego (śr. 4,93), Martynę Fotek (śr. 4,87), Agnieszkę Janczarek (śr. 4,86), Wiktorię Kowalska (śr. 4,86), Mateusza Modrzejewskiego (śr. 4,86), Natalię Głowacką (śr. 4,81), Pawła Brzezińskiego (śr. 4,8), Agnieszkę Klus (śr. 4,76), Jakuba Klimczewskiego (śr. 4,76), Przemysława Szymerskiego (śr. 4,75) i Rafała Strzelczaka (śr. 4,75). Wszyscy uczniowie, którzy uzyskali średnie ocen powyżej 4,00 zostali nagrodzeni książkami ufundowanymi przez Radę Rodziców. W dniu dzisiejszym również uczniowie III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej uroczyście otrzymali z rąk wychowawcy – Pana Krzysztofa Kamińskiego świadectwa ukończenia szkoły, stając się absolwentami Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Dzisiejsze pożegnanie było również okazją do złożenia na ręce pani Elżbiety Pydyniak podziękowań i wyrazów szczerego uznania za cztery lata pełnienia funkcji Przewodniczącej Rady Rodziców. Na zakończenie uczniowie i absolwenci naszej szkoły, podziękowali nauczycielom za ich wysiłek oraz życzyli dyrekcji, gronu pedagogicznemu, pracownikom szkoły, zaproszonym gościom oraz koleżankom i kolegom słonecznych i pięknych wakacji. Podziękowania uświetnił występ naszej utalentowanej uczennicy Julii Kopki i niezastąpionej absolwentki Justyny Stalczewskiej, a także skecz kabaretowy przygotowany przez uzdolnionych chłopców – Macieja Bryzka z klasy I b i jego przyjaciela Mateusza Boreckiego, który gościnnie występuje z naszym wychowankiem. Na zakończenie uroczystości pani Dyrektor podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Gratulowała młodzieży wyników w nauce, a także życzyła udanych i bezpiecznych wakacji.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 21 czerwca 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content