W zdrowym ciele zdrowy duch
1 grudnia 2017

W dniu 24 listopada br. uczniowie klas I A i II A o profilu mundurowym uczestniczyli w zajęciach na strzelnicy Ligi Obrony Kraju w Płocku. Kadeci strzelali z karabinku sportowego kbks kalibru 5,6 mm do tarczy umieszczonej w odległości 50 m. Trenowali również rzut granatem RG- 42 bez zapalnika z pozycji stojącej. Po zajęciach uczniowie klasy II A udali się do klubu sportowego JustGym. W największy i najnowocześniejszym Gym w mieście mogli wybrać odpowiedni dla siebie rodzaj treningu pomiędzy strefami: cardio, urządzeń izolowanych, wolnych ciężarów, sztuk walki lub treningu funkcjonalnego. Nad wszystkimi czuwała Pani Agnieszka Dębska-Świątek trener personalny JustGym. Z opinii uczniów wynika, że wyjątkowa atmosfera klubu i mnóstwo „pozytywnej energii” na długo pozostaną w ich pamięci.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 1 grudnia 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content