Udział młodzieży w Targach Ferma 2015
4 marca 2015

20 lutego młodzież naszej szkoły uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Ferma 2015, które odbyły się w Łodzi. Podczas targów ponad 200 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentowało bogatą ofertę wszystkiego, co niezbędne w chowie i hodowli, począwszy od genetyki poprzez pasze i systemy ich zadawania, leki i preparaty weterynaryjne, roboty udojowe, wyposażanie, budynki inwentarskie, maszyny do zbioru i konserwacji pasz, a także ciągniki. Podczas targów uczniowie mieli również możliwość uczestniczyć w konferencjach naukowo-technicznych z udziałem wybitnych naukowców i praktyków, gdzie były poruszane tematy istotne dla każdego hodowcy.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 4 marca 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content