Udział młodzieży w Dniach Otwartych w Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie
23 kwietnia 2015

W dniu 18 kwietnia uczniowie klasy I A i IIA o profilu mundurowym pod opieką Panów Janusza Zycha i Tomasz Rogozińskiego oraz Pani Anny Szmulewicz brali udział w Dniach Otwartych Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.
Podczas pobytu uczniowie zostali zapoznani z zasadami naboru na studia, zasadami rekrutacji do Policji, zwiedzali obiekty tamtejszej uczelni, a także spotkali się z przedstawicielami Samorządu Studenckiego. Ponadto mogli zobaczyć jeden z najnowocześniejszych symulatorów do jazdy samochodem policyjnym. Odwiedzili Zakład Podstaw Bezpieczeństwa gdzie zapoznani zostali z zasadami udzielania pierwszej pomocy, a także gościli w tamtejszej strzelnicy gdzie przedstawiono im technikę obsługi broni (pistoletu, karabinu czy też broni gładko lufowej).

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 23 kwietnia 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content