Udział młodzieży w biegach sztafetowych w Podgórzu
17 października 2017

10 października br. w Podgórzu odbyły się sztafetowe biegi przełajowe na szczeblu międzypowiatowym. Organizatorami zawodów byli: SZS WiWM, Płocki Szkolny Związek Sportowy, Urząd Gminy Mała Wieś i Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Naszą szkołę reprezentowała młodzież w składzie:
1. Dawid Morawski I TM
2. Artur Stodulski I TM
3. Bartłomiej Kaczmarek I A
4. Szymon Dragan I TM
5. Patryk Koper I A
6. Patryk Szajewski III RL
7. Aleksander Sobótka I B
8. Daniel Jasiorski II TA
9. Radosław Wiśniewski I TM
10. Radosław Stryjewski I TM
Po weryfikacji zgłoszeń uczniom zostały przydzielone numery startowe. Bieg przełajowy 10 X 1000m odbył się o godzinie 9.50. Zwyciężył ZS Technicznych Siedemdziesiątka. Nasi wychowankowie uklasyfikowali się na V miejscu z dziesięciu startujących zespołów.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 17 października 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content