Udział chłopców w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej
19 grudnia 2013

Dnia 22 listopada 2013 roku męska reprezentacja naszej szkoły rozegrała w Wyszogrodzie pierwszy Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej. Druga tura rozegrana została 12 grudnia bieżącego roku w Gąbinie. W obu turniejach uczestniczyły trzy drużyny które zajęły powtórnie kolejne miejsca: I miejsce- Zespół Szkół im. L. Bergerowej w Płocku II miejsce- Zespół Szkół im. S. Staszica w Gąbinie III miejsce- Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Majewski Piotr IIa, Sikora Przemek IIa, Tomasz Szymański IIb, Daniel Borzewski IIb, Paweł Pacholski IV TH, Marcin Sobczak IIIa, Radosław Dąbrowski II M, Bartosz Kilian IIK, Bartłomiej Bernacki IIIM, Jakub Biernat IIIM, Radosław Paduch IIa. Czeka nas jeszcze turniej wyjazdowy w styczniu.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 19 grudnia 2013.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content