Tydzień zdrowego żywienia
26 maja 2015

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wyszogrodzie w dniu 25 maja 2015r gościły  w naszej szkole i uczestniczyły w zajęciach tematycznych prowadzonych przez p. Annę Dąbrowską, podczas których przybliżyła im znaczenie i wpływ żywienia na zdrowie człowieka. Dzieci usłyszały jak powinny się odżywiać, aby poprawić zdolność uczenia się, aktywność ruchową czy samopoczucie. Dowiedziały się jakie składniki pokarmowe dostarczane są z żywnością oraz jakie funkcję pełnią w naszym organizmie, jak ważne jest pierwsze śniadanie, co zabierać ze sobą do szkoły na drugie śniadanie. Po części wykładowej dzieci miały możliwość uczestniczyć w zajęciach praktycznych prowadzonych przez p. Agnieszkę Lenczewską i p. Katarzynę Kroczewską, podczas których zostały poczęstowane zdrową żywnością: kolorowymi, od warzyw kanapkami, koktajlem owocowym i twarożkiem.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 26 maja 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content