Tydzień pełen wrażeń i sukcesów w Chorwacji 🇭🇷
5 lipca 2024

Czwartek i piątek były dla nas niezwykle intensywne! Nasi opiekunowie odwiedzili praktykantów w zakładzie graficznym „GRAPHICS PLUS” oraz grupę kucharzy w restauracji „NAUTILIUS”.  Jesteśmy bardzo dumni, ponieważ wszyscy pracodawcy chwalą naszych uczniów i są bardzo zadowoleni z ich pracy.
Nauczyciele z Job Shadowing mieli okazję wyjechać na wycieczkę do parku narodowego KRKA 🦎🐠🦢 zorganizowaną przez EU Mobility Croatia. Podziwiali tam urokliwe wodospady 🌊 i mieli okazję przepłynąć się dolnym biegiem rzeki Krka – to były niezapomniane chwile!
Wieczorami, po pysznych obiadokolacjach, uczniowie spędzają czas nad pięknym morzem Adriatyckim
W piątek odbyło się uroczyste pożegnanie grupy nauczycieli oraz pracownika administracji z Job Shadowing oraz rozdanie certyfikatów 📑 potwierdzających odbycie praktyk. Nauczyciele, oprócz zapoznawania się z tutejszymi zakładami pracy, byli niezwykle pomocni w rozwiązywaniu bieżących problemów i umilali nam czas.
Czas płynie stanowczo za szybko  Dopiero co przyjechaliśmy, a już zakończył się pierwszy tydzień naszego pobytu w Chorwacji. Cieszymy się każdym dniem i czekamy na kolejne przygody!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 5 lipca 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content