TWOJA KREW, MOJE ŻYCIE❤️
8 listopada 2022

Dnia 7 listopada Nasza Szkoła miała przyjemność współuczestniczenia w akcji organizowanej w ramach programu polityki zdrowotnej „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026”.
Celem projektu edukacyjnego jest promowanie honorowego krwiodawstwa, obalenie mitów związanych z oddawaniem krwi oraz kształtowanie pozytywnych postaw prospołecznych wśród uczniów.
Krwi nie da się wyprodukować i niczym zastąpić, dlatego trzeba się nią dzielić a nasi uczniowie wiedzą to najlepiej. Dziękujemy odważnej młodzieży oddającej krew ale też tym osobom, którym z przyczyn niezależnych nie udało się.
Dziękujemy także Wolontariuszom ze Szkolnego Klubu Wolontariatu za prawidłowo przeprowadzoną akcję.
ŁĄCZY NAS KREW, KTÓRA RATUJE ŻYCIE
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 8 listopada 2022.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content