Turniej piłki siatkowej chłopców
23 stycznia 2014

Kolejny turniej piłki siatkowej chłopców (17.01.2014 r.) został rozegrany w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku. Nasza reprezentacja mimo dobrej gry, a momentami przewagi na boisku przegrała dwa mecze z Z.S. Gąbin i z Gospodarzami zajmując w ostatecznym rozrachunku trzecie miejsce. Turniej ten, był ostatnim w ramach Licealiady 2013/2014 zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Płocku.

Skład reprezentacji: Majewski Piotr IIa, Sikora Przemysław IIa, Szymański Tomasz IIb, Borzewski Daniel IIb, Kilian Bartek IIk, Pacholski Paweł IVth, Dąbrowski Radosław IIIm, Bernacki Bartek IIIm, Sobczak Marcin IIIa, Biernat Jakub IIIm, Paduch Radosław IIa.

Jacek Janczak

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 23 stycznia 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content