TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W GĄBINIE
22 października 2021

W mokry i wietrzny czwartek 21-go października, nasza piłkarska reprezentacja chłopców, uczestniczyła w ostatnim powiatowym turnieju tej jesieni na boisku w Gąbinie. Po losowaniu pierwszy mecz rozegraliśmy z reprezentacją gospodarzy. Tym razem nasi przeciwnicy okazali się lepsi i wygrali 1:0. W drugim meczu ZS Gąbin zremisował z reprezentacją ZS Płock 0:0. W trzecim meczu nasi reprezentanci starli się z drużyną z Płocka. Ten ostatni mecz został rozstrzygnięty już w pierwszej połowie po dwóch rzutach karnych, które wykorzystali nasi piłkarze.
?Ostatecznie po podliczeniu punktów po trzech jesiennych turniejach wyniki były następujące:
I miejsce ZS Wyszogród 10 pkt.?
II miejsce ZS Gąbin 9 pkt.?
III miejsce ZS Płock 5 pkt.✌️
Nasza reprezentacja pod wodzą p. Jacka Janczaka grała w składzie:
Adam Myszkowski 3Dp (C)
Patryk Panek 3Dp
Dawid Przerwa 3Lp
Jakub Głowacki 3Cp
Maciek Wiśniewski 3Lp (Gk)
Damian Szczepanowski 3Ag
Michal Sołtysiak 3KMp
Kuba Maczuga 3KMp
Karol Mordziak 3Lg
Michał Kacprzak 2L (Gk)
Miło również poinformować, że najlepszym strzelcem w jesiennej edycji Powiatowej Licealiady w Piłkę Nożną Chłopców został kapitan naszej reprezentacji Adam Myszkowski z klasy 3 Dp.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 22 października 2021.