Turniej halowej piłki nożnej chłopców⚽️
3 kwietnia 2023

W czwartek trzydziestego marca w miejsko-gminnej hali sportowej w Wyszogrodzie, rozegrany został turniej halowej piłki nożnej chłopców w ramach Licealiady Młodzieży 2022/2023. Udział wzięły oprócz naszej reprezentacji, drużyny z Płocka i Gąbina. W pierwszym meczu Płocczanie ulegli zespołowi z Gąbina 1:0. W drugim spotkaniu, Nasi zawodnicy po bardzo zaciętym meczu pokonali reprezentantów z Gąbina 4:3, a w trzecim starciu reprezentacja Wyszogrodu wygrała z drużyną z Płocka 3:1. W klasyfikacji punktowej na pierwszym miejscu uplasował się Wyszogród z kompletem 6 pkt., na drugim Gąbin z 3 pkt., i na trzecim Płock z zerowym dorobkiem punktowym. Z tego wniosek, że Mistrzami Powiatu Płockiego w Halowej Piłce Nożnej, w roku szkolnym 2022/2023 została drużyna z Wyszogrodu, prowadzona przez p. Jacka Janczaka. Nasz zespół wystąpił w składzie:
1. Adam Myszkowski IV D
2. Maciej Wiśniewski (Gk) IV Lp T
3. Przemysław Świtkiewicz (Gk) I A
4. Kacper Piecka III Lp
5. Wiktor Kordalewski I L
6. Dominik Rybak I L
7. Michał Pietrzak I L
8. Mikołaj Żochowski III B
9. Dawid Zaniewski I C
10. Dawid Przerwa IV Lp T
11. Patryk Panek IV D
Obsługa zawodów: Krzysztof Bogiel III A, Szymon Kossowski III A i Emil Szkop III A.
Po zawodach, uczestnicy zjedli posiłek regeneracyjny w postaci pysznej zupy jarzynowej. Za pomoc w organizacji turnieju serdeczne podziękowania należy złożyć na ręce p. Anny Dąbrowskiej oraz podziękowania dla dziewcząt prowadzących bufet. Za sprawne przeprowadzenie turnieju oraz prowadzenie drużyny odpowiadał p. Jacek Janczak.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 3 kwietnia 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content