Wyjazdowe posiedzenie Zarządu Powiatu w naszej szkole
24 lutego 2016

W dniu 19 lutego 2016r  miało miejsce w naszej szkole wyjazdowe posiedzenie Zarządu Powiatu Płockiego. W posiedzeniu uczestniczyli Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Wicestarosta Iwona Sierocka, Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski, Skarbnik Powiatu Maria Jakubowska oraz Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Płocku Małgorzata Struzik.

Goście spotkali się z dyrekcją, kadrą dydaktyczną i uczniami. Pani Dyrektor Joanna Misiakowska oraz Kierownik Kształcenia Praktycznego Elżbieta Jachimiak zaprezentowały nieustannie modernizowaną bazę dydaktyczną szkoły, wyposażone na wysokim poziomie pracownie oraz omówiły plany i zamierzenia dotyczące rozwoju szkoły i nowych kierunków kształcenia.

 

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 24 lutego 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content