Nasi uczniowie na Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej „AGROTECH” KIELCE
11 kwietnia 2015

Uczniowie klas technikum rolniczego i liceum o kierunku biznesowym Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie pod opieką Pani Julity Wisławskiej i Pani Iwony Gortat, uczestniczyli 27 marca 2015 roku w Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH Kielce.

Udział w targach był okazją zapoznania się przez naszych „młodych rolników” i nie tylko z nowoczesną branżą gospodarki rolnej i leśnej. Młodzież z klasy biznesowej  miała natomiast okazję zaobserwowania mechanizmu organizacji i przebiegu międzynarodowych kieleckich targów  rolno – leśnych.

Film z międzynarodowych targów Kielce 2015:
https://m.youtube.com/watch?v=o_8KHFJG0IQ

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 11 kwietnia 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content