Sztafetowe biegi przełajowe – Podgórze 16.10.2018
17 października 2018

Sztafetowe biegi przełajowe – Podgórze 16.10.2018 Kolejną odsłoną Powiatowej Licealiady były sztafetowe biegi przełajowe rozgrywane w Podgórzu. Organizatorem zawodów międzypowiatowych był Płocki Szkolny Związek Sportowy, Urząd Gminy Mała Wieś oraz Szkoła Podstawowa w Podgórzu. Zawody międzypowiatowe były etapem eliminacji do zawodów wojewódzkich, które w dniu 19 października 2018 roku odbędą się w Kamionie. Nasza szkoła do rywalizacji wystawiła dwa zespoły (po jednym w rywalizacji dziewcząt i chłopców). Dziewczęta rywalizowały na dystansie 10 x 800m zaś chłopcy 10 x 1000m. Klasyfikacja końcowa dziewcząt: 1. Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku 2. I Liceum Ogólnokształcące CN-B w Płocku 3. Zespół Szkół nr 1 w Sierpcu 4. Zespół Szkół nr 2 w Sierpcu 5. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie 6. Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Płocku 7. Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku Klasyfikacja końcowa chłopców: 1. Zespół Szkół Technicznych w Płocku 2. Zespół Szkół nr 1 w Sierpcu 3. Zespół Szkół nr 2 w Sierpcu 4. Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku 5. Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku 6. Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Płocku 7. I Liceum Ogólnokształcące CN-B w Płocku 8. Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej Curie w Płocku 9. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie 10. Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie 11. Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku 12. Zespół Szkół Ekonomiczno-Kupieckich im. Ludwika Krzywieckiego w Płocku Szkołę reprezentowali: Dziewczęta – Latarska Karolina (II B), Brzezińska Weronika (II LG), Adamczyk Jagoda (III B), Syrowska Lidia (III B), Ciura Agata (III B), Bońko Sandra (II A), Szmulewicz Kinga (I L), Osińska Wiktoria (I A), Osińska Nikola (II A), Wiedyńska Daria (I A). Chłopcy – Kaczmarek Bartłomiej (II A), Szajewski Damian (III TCS), Sobótka Aleksander (II B), Żuławnik Mariusz (I RM), Klimczewski Jakub (I RM), Latoszewski Mateusz (I L), Ślubowski Patryk (III A), Trela Jakub (III A), Szajewski Krystian (III TCS), Kołakowski Wiktor (I L).
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 17 października 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content