Międzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe – Sierpc 08.04.2016
13 kwietnia 2016

8 kwietnia 2016 roku uczennice oraz uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie rywalizowali w Międzypowiatowych indywidualnych biegach przełajowych w Sierpcu. Wyniki tych biegów zliczane są do klasyfikacji Powiatowej Licealiady szkół ponadgimnazjalnych powiatu płockiego. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy naszej szkoły uplasowali się na V miejscu w klasyfikacji drużynowej. Indywidualnie najlepiej zaprezentowali się Magdalena Pietrzak (uczennica klasy I B) – 8 miejsce w kat. juniorek młodszych oraz Robert Kacprzak (uczeń klasy I TM) – 10 miejsce w kat. juniorów młodszych. Dziewczęta w kat. juniorek młodszych (rocznik 1999) oraz juniorek (rocznik 1998 i 1997) rywalizowały na dystansie 1000m, natomiast chłopcy w kat. junior młodszy (rocznik 1999) oraz junior (rocznik 1998 i 1997) rywalizowali na dystansie 2000m.

W barwach naszej szkoły wystąpiły: Klaudia Pojedynek – I A, Gabriela Sikora – I B, Dominika Dudkiewicz – I G, Kamila Krawczyk – I G, Andżelika Urbaniak – I G, Martyna Duch – II A, Magdalena Gankowska – II A, Malwina Stawska – II A, Maria Cieślak – II B, Maja Papierzyńska – II B, Monika Wierzchowska – II G, Renata Nowak – II RM oraz Daria Fabianowicz – III GR.

Skład drużyny chłopców to: Dominik Rakowski – I A, Paweł Koperski – I B, Adrian Wawrzonkiewicz – I C, Patryk Chołuj – I RL, Mateusz Latarski – I RL, Mateusz Pietrzak – I RL, Szymon Pydyniak – I TM, Mateusz Organek – II A, Gabriel Wysocki – II B, Dawid Pietrzak – II M, Jakub Kopera – II RM, Arkadiusz Krakowski – II RM, Paweł Maciąga – II RM, Maciej Biernat – III GR oraz Karol Klimczewski – III GR.

Wielkie podziękowania dla wszystkich uczestników i powodzenia na kolejnych imprezach biegowych.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 13 kwietnia 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content