Sztafetowe Biegi Przełajowe – Podgórze 12.04.2016
13 kwietnia 2016

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny mieli okazję wystartować w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w Podgórzu (gmina Mała Wieś). Sztafetowe biegi przełajowe tak jak i XXI Jesienne Biegi Przełajowe z okazji Dnia Niepodległości oraz Międzypowiatowe indywidualne biegi przełajowe w Sierpcu zaliczane są do klasyfikacji Powiatowej Licealiady szkół ponadgimnazjalnych powiatu płockiego. Sztafetowe biegi przełajowe w Podgórzu były eliminacjami do wojewódzki biegów przełajowych, które to 28 kwietnia 2016 roku odbędą się w Ciechanowie. Awans uzyskiwały tylko po 2 zespoły w śród dziewcząt jak i chłopców.

Sztafetowy bieg przełajowy dziewcząt odbywał się na dystansie 10x800m. Uczennice naszej szkoły uplasowały się na VI miejscu uzyskując czas 32 minut i 5 sekund.  Dziewczęta startowały w składzie: Magdalena Pietrzak – klasa I B, Wiktoria Zaniewska – klasa III A, Maja Papierzyńska – klasa II B, Gabriela Sikora – klasa I A, Magdalena Gankowska – klasa II A, Andżelika Urbaniak – klasa I G, Malwina Stawska – klasa – II A, Monika Wierzchowska – klasa II G, Kamila Krawczyk – klasa I G oraz Maria Cieślak – klasa II B.
Bieg sztafetowy chłopców odbywał się na dystansie 10x1000m. Uczniowie naszej szkoły identycznie jak dziewczęta zajęli VI miejsce cały dystans pokonując w czasie 34 minuty i 32 sekundy. Chłopcy wystąpili w składzie: Dawid Pietrzak – klasa II M, Robert Kacprzak – klasa I TM, Mateusz Latarski – klasa I RL, Gabriel Wysocki – klasa II B, Maciej Biernat – klasa III GR, Paweł Koperski – klasa I B, Dominik Rakowski – klasa I A, Paweł Maciąga – klasa II RM, Arkadiusz Krakowski – klasa II RM oraz Jakub Kopera – klasa II RM.

 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 13 kwietnia 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content