Sztafetowe biegi przełajowe ?‍♂️
21 października 2019

21W dniu 15 października 2019 roku w Sierpcu odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe na szczeblu między powiatowym. Zawody odbyły się w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowała młodzież w składzie: Sztafeta dziewcząt: 1. Weronika Brzezińska IIIB 2. Karolina Sobótka IBg 3. Daria Wiedyńska IIA 4. Maria Kamińska IAg 5. Magdalena Michalak ILp 6. Sandra Bońko IIIA 7. Natalia Kunikowska IIIA Sztafeta chłopców: 1. Radosław Wiśniewski IIITM 2. Kamil Frankowski IŻGg 3. Patryk Panek IDp 4. Krystian Szajewski IV TCS 5. Jakub Chyliński ILg 6. Adam Myszkowski IDp 7. Adrian Bąbała IŻGp Uczniowie startowali w biegu na dystansie 7 x 1000m i w klasyfikacji końcowej uzyskali VI miejsce dziewczęta i V miejsce chłopcy. Gratulujemy i życzymy owocnych startów w biegach indywidualnych, które odbędą się 23 października br. w Sierpeckim Parku Rekreacyjno- Sportowym.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 21 października 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content