Szlachetna Paczka
25 grudnia 2015

W dniach 12-13 grudnia odbył się już po raz 4 finał Szlachetnej Paczki w rejonie Wyszogród. Tradycyjnie magazyn znajdował się w Zespole Szkół w Wyszogrodzie, do którego darczyńcy przywozili paczki dla potrzebujących rodzin, w tym roku rejon Wyszogród udzielił pomocy 28 rodzinom.

W pracy w magazynie byli zaangażowani: młodzież ZS w Wyszogrodzie, absolwenci naszej szkoły, nauczyciele, harcerze, druhowie z OSP Wyszogród oraz przyjaciele paczki. Wśród darczyńców znalazł się również ZS w Wyszogrodzie. Paczkę dla potrzebującej rodziny udało się zorganizować dzięki zbiórce potrzebnych produktów, w którą zaangażowane były wszystkie klasy, nauczyciele natomiast złożyli się na zakup odzieży dla wybranej rodziny.
Jak każdego roku finał pozwolił już poczuć magię świąt i wraz z paczkami zanieść nadzieję na lepszy nowy rok.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzięki, których pomocy mogliśmy dać tyle szczęścia i radości poprzez udzielenie mądrej pomocy.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 25 grudnia 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content