Szkolny turniej tenisa stołowego
22 lutego 2018

W czwartek 22 lutego 2018 roku w godzinach 8:00 – 13:30 rozegrany został szkolny turniej tenisa stołowego. Do rywalizacji o miano najlepszej i najlepszego tenisisty stanęło 52 uczniów Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Wśród dziewcząt do rywalizacji przystąpiło 14 zawodniczek, zaś wśród chłopców 38 zawodników. Po rozegraniu 25 meczów najlepszą tenisistką okazała się Daria Rutkowska uczennica klasy II G, która w meczu finałowym okazała się lepsza od Anny Kujawa uczennicy klasy II A. Podium w tej kategorii uzupełniła uczennica klasy III C – Magdalena Skwarska. Do wyłonienia najlepszego tenisisty stołowego potrzebnych było aż 72 meczów. W tym roku szkolnym triumfatorem rozgrywek okazał się Krystian Szajewski z klasy II TCS, który w finale pokonał swojego brata Patryka z klasy III RL, na najniższym stopniu podium stanął kolejny z braci Szajewskich – Damian uczeń klasy II TCS. Więc całe podium tak jak przed rokiem należało do braci Szajewskich. Wyżej wymienieni uczniowie oraz Sandra Bońko z klasy I A oraz Paweł Piotrowski z klasy II TCS będą reprezentować szkołę w rozgrywkach powiatowych w dniu 7 marca 2018 roku. Klasyfikacja końcowa dziewcząt: I miejsce – Daria Rutkowska – klasa II G II miejsce – Anna Kujawa – klasa II A III miejsce – Magdalena Skwarska – klasa III C IV miejsce – Sandra Bońko – klasa I A Klasyfikacja końcowa chłopców: I miejsce – Krystian Szajewski – klasa II TCS II 01miejsce – Patryk Szajewski – klasa III RL III miejsce – Damian Szajewski – klasa II TCS IV miejsce – Paweł Piotrowski – klasa II TCS Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za piękną rywalizację w duch fair-play.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 22 lutego 2018.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content