Szkolny turniej badmintona ???
2 grudnia 2021

W dniu 2 grudnia na hali sportowej odbył się szkolny turniej badmintona. Do rywalizacji stanęło 12 dziewcząt i 21 chłopców.
Rozgrywki odbywały się na 6 kortach. Rywalizowano do 2 wygranych setów rozgrywanych do 15 pkt.
W rozgrywkach dziewcząt rywalizacja odbywała się w 4 grupach po trzy zawodniczki systemem każdy z każdym. Z każdej grupy do dalszej rywalizacji awans uzyskały po dwie najlepsze zawodniczki które w dalszej części rozgrywek rywalizowały systemem pucharowym. Po rywalizacji ćwierćfinałowej w najlepszej czwórce rozgrywek znalazły się: Aleksandra Kowalczyk – III B, Natalia Leszczyńska – III B, Karolina Sobótka – III B i Maria Gmurczyk – II ŻG.
Po rozegraniu meczów półfinałowych oraz meczu o III miejsce i meczu finałowego na podium znalazły się:
1️⃣ miejsce – Aleksandra Kowalczyk ?
2️⃣ miejsce – Natalia Leszczyńska ?
3️⃣ miejsce – Karolina Sobótka ?
W rozgrywkach chłopców rywalizacja odbywała się w 7 grupach po trzech zawodników systemem każdy z każdym. Z każdej grupy do dalszej rywalizacji awans uzyskiwali tylko zwycięzcy grup oraz najlepszy zawodnik z drugich miejsc (takim szczęśliwcem okazał się Dawid Ciosek – III ŻGg). W drugiej rundzie grupowej rywalizowało 8 zawodników podzielonych na dwie grupy z których to awans do półfinału uzyskiwało dwóch najlepszych. W półfinałach zameldowali się: Adam Myszkowski – III Dp, Paweł Brzeziński – IV ŻG, Daniel Jeznach – III ŻGg oraz Dawid Ciosek – III ŻGg.
Po rozegraniu meczów półfinałowych oraz meczu o III miejsce i meczu finałowego podium wyglądało następująco:
1️⃣ miejsce – Paweł Brzeziński ?
2️⃣ miejsce – Adam Myszkowski ?
3️⃣ miejsce – Dawid Ciosek ?
TR
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 2 grudnia 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content