Szkolny bieg na orientację
23 maja 2016

W środę 18 maja 2016 roku uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie wzięli udział w szkolnym biegu na orientację. Został on zorganizowany w ramach ogólnopolskiego konkursu „Szkoła sportowych talentów”. Odbył się na terenie nadleśnictwa Radziwiłłów, w okolicach Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie. W biegu udział wzięło 56 uczniów naszej szkoły, którzy utworzyli 19 zespołów. Punktualnie o godz. 9:30 na trasę biegu wyruszył pierwszy zespół.
Zwycięzcami biegu okazali się uczniowie klasy I RL – Chołuj Patryk, Macioszek Patryk oraz Wiśniewski Damian. Każdy z uczestników biegu po zakończeniu zmagań na trasie miał okazję skosztować pysznej grochówki specjalnie przygotowanej na ten dzień przez nasze Panie kucharki ze szkolnej stołówki, za co serdecznie dziękujemy.
Podziękowania kierujemy do wszystkich osób które przyczyniły się do organizacji tego biegu.

GRATULUJEMY niezgubienia się w lesie 🙂

 

 

 

 

 

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 23 maja 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content