Szkolne obchody Odzyskania Niepodległości ??
10 listopada 2021

Dnia 10 listopada w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego świętowaliśmy odzyskanie niepodległości przez Polskę. Uroczystości rozpoczęliśmy od wykonania Hymnu państwowego??. Wspominaliśmy o czasach i ludziach, dzięki którym możemy żyć w wolnej Ojczyźnie. Dźwięki pięknych pieśni i piosenek patriotycznych przerywane były wierszami przedstawianymi przez uczniów z Koła Teatralnego, przygotowanych pod kierunkiem Pani Barbary Gontarczyk. Zostały również wręczone nagrody dla uczniów naszej szkoły, którzy brali udział w konkursie Pieśni Patriotycznej.
Po akademii delegacja młodzieży zapaliła znicze na grobach żołnierzy, którzy oddali życie za naszą wolność.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 10 listopada 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content