Świąteczna akademia
25 grudnia 2015

Dnia 22.XII.2015 r w naszej szkole odbył się apel z okazji świąt Bożego      Narodzenia. Przygotowali go uczniowie klasy I TG, II LO oraz I TRL pod opieką pani Anny Cichockiej. Młodzież przypomniała  jakie były początki  tradycji bożonarodzeniowej,  a śpiewane kolędy wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój pełen nadziei i radosnego oczekiwania.

Poza tym, został rozstrzygnięty szkolny konkurs na najpiękniejsze życzenia świąteczne. Trzy pierwsze miejsca prezentujemy poniżej:

I miejsce – Justyna Kłosińska, klasa IVG

W ten wigilijny dzień zaśnieżony, kiedy w kościele biją dzwony, a pierwsza gwiazdka błyska na niebie, moje życzenia płyną do Ciebie. Sukcesów w życiu, ciepła w miłości, dużo uśmiechu, dużo radości. Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń , samych przyjaznych w Twym życiu zdarzeń. Niech ten wyjątkowy w roku dzień odsunie na zawsze Twe troski w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat blaskiem szczęśliwych i długich lat.

II miejsce – Klaudia Anowska, klasa IG

Idą Święta Bożego Narodzenia, więc składajmy sobie życzenia. Niechaj humor dopisuje i każdy radosny się czuje. Życzymy wszystkim powodzenia, niech się spełnią ich marzenia. Niech kolęda wszędzie rozbrzmiewa i niech każdy ją zaśpiewa, niech choinka oko cieszy, a Mikołaj z prezentami niech się śpieszy.

III Miejsce – Dominika Piasecka, klasa IIA

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci Skarbie dużo jedzenia, masę prezentów i dużo śniegu, spokoju ducha i mniej życia w biegu, rodziny wokół i dużo szczęścia, by buzia Twoja była uśmiechnięta. Pieniędzy też by się przydało więc miej ich tyle by Ci niczego nie brakowało. A gdy zasiądziesz przy wigilijnym stole nie myśl wyłącznie o sobie bo Święta Kolego są od tego by każdy dla kogoś zrobił coś miłego, jedno słowo, jeden gest i już weselej jest.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 25 grudnia 2015.