Sukces uczniów ZS w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej!
15 marca 2023

Sukces naszych uczniów w Powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej!
15 marca 2023 r. odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Do rywalizacji przystąpili uczniowie szkół z całego powiatu.
Konkurs składał się z dwóch części: pisemnej i ustnej. W części pisemnej uczniowie rozwiązywali test wiedzy pożarniczej, zaś w części ustnej mogli się popisać wiedzą ze znajomości m.in. przepisów ochrony pożarowej, działania OSP, udzielania pierwszej pomocy (resuscytacja). Dodatkowo uczestniczyli w przedstawieniu teatralnym pt. ”Balladyna”.
Wszyscy nasi uczniowie wypadli znakomicie. Możemy pochwalić się także dyplomami i nagrodami.
I miejsce Magdalena Łożyńska 4ŻGp
III miejsce Paweł Konopka 2B
IV miejsce Marcin Malczewski 2GF

Magdalena

Łożyńska będzie reprezentować powiat płocki na eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się 29 kwietnia.

Gratulacje!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 15 marca 2023.