Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2017
1 grudnia 2017

27 listopada 2017r. kolejny raz mieliśmy przyjemność uczestniczyć w gali, na której zostały wręczone stypendia Prezesa Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej. Ta wspaniała i bardzo podniosła uroczystość miała miejsce w Sali Barokowej Opactwa Pobenedyktyńskiego w Płocku. Wśród wielu laureatów z bardzo wysokimi wynikami w nauce znalazły się dwie nasze uczennice: Małgorzata Łagodzińska z Liceum Ogólnokształcącego i Monika Wierzchowska z Technikum. Gratulujemy i zachęcamy tym samym innych do nauki. Być może ktoś z Was w przyszłym roku będzie miał przyjemność doświadczyć takiego zaszczytu.
Tego dnia, nasza szkoła mogła zaprezentować się także z innej strony. Grupa „Art” z Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie uświetniła swoim występem w/w uroczystość. Wszyscy goście mogli posłuchać jak wspaniale śpiewają nasi uczniowie: Karol Pisarski, Wiktoria Kopka i Magdalena Sołtysiak. Jednak gdyby nie akompaniament Justyny Stalczewskiej i Julii Kopki występ nie byłby tak wspaniały.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 1 grudnia 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content