Stypendia Orlen Dar Serca dla naszych uczennic
11 grudnia 2013

W ostatnim tygodniu listopada Fundacja Orlen Dar Serca na uroczystej gali w Państwowej Szkole Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Płocku przekazała darowizny dla płockich instytucji. Uroczystość tą uświetniło również wręczenie przez członków zarządu spółki Orlen stypendiów dla ponad setki najbardziej utalentowanych gimnazjalistów i uczniów szkół średnich. Wśród nich nie zabrakło oczywiście naszych talentów. Stypendia ufundowane przez fundację otrzymały dwie uczennice III klasy Technikum Usług Gastronomicznych: Ewelina Pydyniak i Paulina Kamińska a także dwie uczennice uczęszczające do klasy I A Liceum Ogólnokształcącego: Aleksandra Kowalewska i Monika Wilczyńska. Wszystkim stypendystom gratulujemy i czekamy na kolejne laury.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 11 grudnia 2013.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content