Studniówka w Zespole Szkół
3 lutego 2014

Dokładnie o godzinie 19:00, w sobotę 1 lutego w Zespole Szkół w Wyszogrodzie uczniowie klas maturalnych mieli swój najważniejszy bal w życiu który rozpoczęli polonezem. W pierwszej parze mogliśmy zobaczyć doskonale prezentująca się wychowawczynie klasy IIIA Panią Beatę Kryszkowską. Dziewczęta w szykownie dobranych sukniach. Chłopcy w eleganckich garniturach. Nauczyciele i rodzice przybyli na poloneza wpatrywali się z zachwytem w swoje dorosłe już pociechy.

Swoją osobą zaszczycili nas również zaproszeni goście, Burmistrz Gminy i Miasta Mariusz Bieniek, ksiądz kanonik Zenon Glicner, Przewodnicząca Rady Rodziców Hanna Ząbek, Prezes Banku Spółdzielczego Jolanta Łukasiak-Malicka, kierownik Posterunku Policji w Wyszogrodzie Zbigniew Adamkiewicz, Radni Powiatu Jan Boszko i Andrzej Kuliński oraz wiceprzewodniczący Rady Gminy w Wyszogrodzie Sławomir Ząbek.

Gospodarze tego wieczoru- czyli uczniowie ostatnich klas, podczas balu złożyli podziękowania swoim wychowawcom, wcześniej już wspominanej wychowawczyni klasy IIIA- Pani Beacie Kryszkowskiej, wychowawczyni klasy IVG- Annie Dąbrowskiej, wychowawczyni IVT Renacie Krajczyńskiej, obecnej wychowawczyni IVR Iwonie Gorat oraz sprawującej opiekę nad klasą przez 1,5 roku Katarzynie Kamińskiej i Tomaszowi Zagrobie wychowawcy klasy IIIM.

Mamy nadzieję, że te 100 dni które pozostały do matury będą dobrze wykorzystane, a uczniom nie zabraknie sił, odwagi i determinacji aby realizować swoje plany i zamierzenia.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 3 lutego 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content