Studniówka 2016
1 lutego 2016

W sobotę, 30 stycznia 2016 r. uczniowie klas maturalnych z Zespołu Szkół  im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie na sto dni przed maturą mieli swój najważniejszy bal w życiu. Tegoroczni abiturienci na swoją studniówkę wybrali Dom Weselny „Zamkowa” w Wyszogrodzie. Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie od części oficjalnej podczas, której Pani Dyrektor Joanna Misiakowska przywitała wszystkich gości, rodziców, nauczycieli, a szczególnie serdecznie uczniów klasy III Liceum Ogólnokształcącego, klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz III klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej Mechanik Pojazdów Samochodowych. Skierowała do nich wiele ciepłych słów i życzenia, dalszych sukcesów oraz powodzenia na egzaminie dojrzałości. Podziękowała również wychowawcom: Pani Iwonie Gortat, Iwonie Szymerskiej,  Agnieszcze Lenczewskiej i Michałowi Kolczyńskiemu. Następnie Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Elżbieta Pydyniak, przekazała wiele ciepłych słów  w stronę naszych maturzystów. Głos zabrali również przedstawiciele uczniów- Natalia Malinowska i Patrycja Ciurzyńska, były kwiaty i wyrazy wdzięczności. Nadszedł też czas na tak długo przygotowywany taniec nad którym czuwali Pani Anna Szmulewicz oraz Pan Tomasz Rogoziński. Dziewczęta w szykownie dobranych sukniach, chłopcy w eleganckich garniturach dostojnym krokiem odtańczyli poloneza. Nauczyciele i przybyli rodzice wpatrywali się z zachwytem i dumą w swoje dorosłe już pociechy. Po części oficjalnej rozpoczęła się szalona zabawa do białego rana.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 1 lutego 2016.