Studniówka 2015
14 stycznia 2015

Jak co roku uczniowie klas maturalnych z Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego  mieli swój najważniejszy bal w życiu. Pierwszy raz ta uroczystość miała miejsce po za murami szkoły- w Domu Weselnym „Siódme Niebo” w Czerwińsku. Studniówka to bal który zapada w pamięć na długie lata i przywołuje  miłe wspomnienia. Od soboty 10 stycznia uczniów klas maturalnych dzieli już tylko 100 dni do egzaminu dojrzałości.  Tradycyjnie o godzinie 19  przemówiła Pani dyrektor oraz przewodnicząca Rady Rodziców, uczniowie wręczyli im piękne bukiety kwiatów i powiedzieli kilka ciepłych słów w ich kierunku. Usłyszeliśmy pierwsze dźwięki poloneza, którego uczniowie odtańczyli dostojnym krokiem.

Po części oficjalnej, rozpoczęła się szalona zabawa do białego rana. Nikt nie myślał o troskach i problemach a jedynie o dobrej zabawie.

Gospodarze tego wieczoru- czyli uczniowie ostatnich klas, podczas balu złożyli podziękowania swoim wychowawcom za wspólnie spędzony czas, opiekę i pomoc oraz trud włożony w ich wychowanie przez te 3 lub 4 lata, przeprosili  również za wszystko co złe. Każdy z wychowawców dostał upominek i piosenkę ze specjalna dedykacją.

MAMY NADZIEJĘ, ŻE ZABAWA BYŁA UDANA

A MATURA  ZA 100 DNI BĘDZIE DOBRZE ZDANA!

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 14 stycznia 2015.