START UCZNIÓW ZS WYSZOGRÓD NA II CTR NADARZYN
15 grudnia 2017

Dnia 1 grudnia 2017 roku odbyły się II Centralne Targi Rolnicze w Nadarzynie. Wydarzenie stanowiące połączenie imprezy biznesowej, kontraktacyjnej z prezentacją dorobku kulturowego i gospodarczego polskiej wsi. Wśród osób zainteresowanych nie zabrakło także uczniów Zespołu Szkół im. Jan Śniadeckiego w Wyszogrodzie, którzy z wyjątkową uwagą i zaciekawieniem uczestniczyli w tegorocznym nadarzyńskim show. Największe zainteresowanie wśród szkolnej młodzieży wzbudzały ekspozycje nowoczesnych maszyn i urządzeń rolniczych. Podczas tegorocznej wystawy zaprezentowano wiele rozwiązań z zakresu nowych technologii uprawy, chowu czy specjalistycznego oprogramowania IT. Wszystko po to, by automatyzować i ułatwiać codzienną pracę w gospodarstwach rolnych.
Prezentacja nowinek technicznych, technologicznych, prelekcje, innowacyjność i precyzyjne nowoczesne technologie pobudziły w naszych uczniach wyobraźnię i teraźniejsze postrzeganie uprawiania nowoczesnej sztuki rolniczej.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 15 grudnia 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content