Środa była dniem pełnym wrażeń dla naszej chorwackiej grupy❗️
5 lipca 2024

W środę pracownik administracji  oraz gastronomii  odwiedzili kolejne zakłady pracy w swoich branżach, aby zdobyć cenne doświadczenie i nawiązać nowe kontakty zawodowe. Nauczyciele mieli okazję przeprowadzić wizytacje praktykantów pracujących w biurze EU Mobility Croatia.  Była to doskonała okazja do oceny postępów naszych uczniów i wymiany doświadczeń z lokalnymi specjalistami.
Popołudnie spędziliśmy na zwiedzaniu pałacu Dioklecjana  wraz z polskim przewodnikiem. To wspaniałe miejsce pełne historii i kultury, które zrobiło na nas ogromne wrażenie. Zwiedzanie zakończyliśmy przy złotej bramie, gdzie każdy z nas mógł wypowiedzieć swoje życzenie – kto wie, może się spełnią!
To był dzień pełen nauki, odkryć i niezapomnianych chwil. Jesteśmy wdzięczni za każdą możliwość rozwijania naszych umiejętności i poszerzania horyzontów.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym i czekamy na kolejne dni pełne inspirujących doświadczeń!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 5 lipca 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content