Spotkanie Starosty Płockiego z wolontariuszami WOŚP
27 lutego 2015

23 lutego Starosta Płocki – Pan Mariusz Bieniek zaprosił wolontariuszy wyszogrodzkiej drużyny Szlachetnej Paczki na podsumowanie wielotygodniowej pracy charytatywnej oraz  tegorocznego finału.

W tym roku po raz pierwszy liderem wyszogrodzkiej dwudziestoosobowej drużyny został Marcin Biernat – absolwent naszej szkoły, a drużynę stanowili pełnoletni  uczniowie i nauczyciele pobliskich szkół oraz pracownicy urzędu.

Już po raz trzeci Finał Szlachetnej Paczki odbył się w Zespole Szkół w Wyszogrodzie. Przedświąteczną pomocą zostały obdarowane 34 rodziny, które zostały włączone przez wolontariuszy do projektu. Rodziny objęte pomocą nie były tylko z gminy Wyszogród ale pomoc dotarła do rodzin zamieszkujących w gminie Mała Wieś, Bodzanów i Czerwińsk.

Starosta Płocki- Pan Mariusz Bieniek  w imieniu swoim i władz powiatu płockiego  podziękował wolontariuszom za bezinteresowne zaangażowanie w pomoc potrzebującym, za niesienie nadziei i nadawanie sensu  ludzkiej egzystencji.

Do zobaczenia za rok!

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 27 lutego 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content