Spotkanie podsumowujące współzawodnictwo sportowe w Starostwie Powiatowym
26 listopada 2013

W piątek, 22 listopada w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płocku odbyło się spotkanie podsumowujące współzawodnictwo sportowe szkół w roku szkolnym 2011/2012 oraz 2012/2013.

Szkoły ponadgimnazjalne rywalizowały w ramach Powiatowej Licealiady. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego zajął III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych za rok szkolny 2011/12 oraz II miejsce  w tej samej kategorii za rok szkolny 2012/2013. Dowodem uznania były wręczone puchary.

Starosta Płocki Michał Boszko, który podczas spotkania dziękował nauczycielom i działaczom podkreślał, że sport dzięki swojej specyfice jest istotnym czynnikiem kształtowania zdrowia, rozwijania nawyków, zachowań prozdrowotnych, a także wartościową formą spędzania wolnego czasu. Nauczyciel naszej szkoły pan Jacek Janczak otrzymał nagrodę za szczególne propagowanie sportu szkolnego.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 26 listopada 2013.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content