Spotkanie dotyczące otwarcia wystawy w Muzeum Wisły w Wyszogrodzie oraz promocji książki „Ziemia płocka a czas niepodległości Ocalić od zapomnienia”.
13 grudnia 2019

13 grudnia 2019 r. uczniowie klasy 1B i 4TA wraz z nauczycielami Panią Iwoną Szymerską oraz Panią Agnieszka Bor udali się do Muzeum Wisły w Wyszogrodzie – oddział Muzeum Mazowieckiego w Płocku. Celem spotkania było podsumowanie działań i otwarcie wystawy związanej z mostem wyszogrodzkim. Odbyła się również promocja książki „Ziemia płocka a czas niepodległości Ocalić od zapomnienia”. Inicjatywa realizowana w ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Rozwoju Północnego Mazowsza” przy współpracy Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Gąbińskiej, finansowanego z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego. W spotkaniu uczestniczył Starosta Płocki Mariusz Bieniek, który podziękował autorom książki za czas i wkład wniesiony w krzewienie historii naszej małej ojczyzny.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 13 grudnia 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content