Śniadecki MISTRZEM w halowej piłce nożnej dziewcząt!
27 kwietnia 2023

Piękny, słoneczny poniedziałek 24-go kwietnia przyniósł kolejne zawody w miejsko-gminnej hali sportowej w Wyszogrodzie, w której rozegrany został turniej halowej piłki nożnej dziewcząt w ramach Powiatowej Licealiady Młodzieży 2022/2023. Udział wzięły oprócz Naszej reprezentacji, drużyny z Płocka i Gąbina. W pierwszym meczu dziewczęta z Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej z Płocka uległy zespołowi z Wyszogrodu 0:3. W drugim spotkaniu, Nasze zawodniczki po bardzo zaciętym meczu, pokonały reprezentantki z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica z Gąbina 1:0 , a w trzecim starciu reprezentacja z Płocka wygrała z drużyną z Gąbina 3:0.
W klasyfikacji punktowej na pierwszym miejscu uplasowała się reprezentacja z Wyszogrodu z kompletem 6 pkt., na drugim Płock z 3 pkt., i na trzecim Gąbin z zerowym dorobkiem punktowym. Z tego wniosek, że Mistrzami Powiatu Płockiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt, w roku szkolnym 2022/2023 została drużyna z Wyszogrodu, prowadzona przez p. Jacka Janczaka.
Bramki w Naszej reprezentacji strzelały: Joanna Orlińska dwie bramki i po jednej bramce Kornelia Wachaczyk oraz Natalia Gołębiewska. Nasz zespół wystąpił w składzie:
1. Almara Ter-Khachatryan IV ŻG p
2. Joanna Orlińska IV LP
3. Magda Michalak IV LP
4. Kinga Konopska II GF
5. Milena Jakubiak IV ŻG g
6. Kornelia Wachaczyk IV ŻG g (Bk)
7. Amelia Kopera IV C
8. Izabela Pendowska I L
9. Maja Goliszek I ŻGT
10. Julia Maćkiewicz II A
11. Natalia Gołębiewska I L
12. Dominika Żuławnik I B (Bk)
13. Zuzanna Wasilewska I A
14. Julia Ludwiczak I L
Sędziowie: Adam Myszkowski IV Dp, Maciej Winiewski IV Lp, Dawid Przerwa IV Lp, Łukasz Mokos III A.
Obsługa zawodów: Krzysztof Bogiel III A, Szymon Kossowski III A i Emil Szkop III A.
Po zawodach, pani dyrektor Joanna Misiakowska oraz koordynator powiatowy ds. sportu pan Paweł Szczypawka, wręczyli puchary dziewczętom i zakończyli zawody. Za pomoc w organizacji turnieju serdeczne podziękowania należy złożyć na ręce p. Anny Dąbrowskiej oraz dla dziewcząt prowadzących bufet. Za sprawne przeprowadzenie turnieju oraz prowadzenie drużyny odpowiadał p. Jacek Janczak.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 27 kwietnia 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content