Śniadecki „Kreatywną Szkołą”❗❗❗
10 grudnia 2021

☑️7 grudnia podczas I Gali Roku w Kulturze na Mazowszu, nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „#EdukreatorNaMazowszu „. Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie został zwycięzcą w V edycji konkursu w kategorii ” Kreatywna szkoła ponadpodstawowa”, którego organizatorem był Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie.
☑️W konkursie uczestniczyły szkoły z całego Mazowsza, które odznaczają się innowacyjnym podejściem do edukacji, nastawionym na rozwijanie wśród uczniów twórczego myślenia oraz poszukujące nowatorskich rozwiązań poprzez wprowadzenie elementów kulturotwórczych.
☑️Cieszymy się bardzo, że otrzymaliśmy tak wspaniałe wyróżnienie, które pokazuje, że mimo trudnego roku pandemicznego, udało się nam, dzięki wspólnemu zaangażowaniu nauczycieli i uczniów, zrealizować wiele zamierzeń kulturalnych i edukacyjnych.
Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Podziękowania składamy również Starostwo Powiatowe w Płocku za wsparcie w rozwijaniu kreatywności.
☑️Wydarzenie odbyło się w Mazowieckim Teatrze Muzycznym im. Jana Kiepury w Warszawie.
W nagrodę nasza szkoła otrzymała czek na 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ zł.
☑️Zespół Szkół reprezentowała Pani Dyrektor Joanna Misiakowska.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 10 grudnia 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content